ما که هستیم

شرکت IMQ ايتاليا در مناطق مختلف جهان، داراي شعبات و نمايندگي‌هاي متعددي مي‌باشد که در اين راستا، شرکت “مرزبان کيفيت” واقع در تهران ، نمایندگی IMQ در خاورميانه را بعهده دارد. اين شرکت با سابقه بیش از يک دهه حضور در ايران، با بهره‌گيري از تيم کارشناسي متخصص و مجرب و با تکيه بر سيستم‌هاي پشتيباني نرم افزاري، در حال ارائه خدمت به شرکت‌ها و سازمان‌هاي دولتي و خصوصي در سطح کشورمان ايران و ساير کشور‌هاي منطقه مي‌باشد.

خدمات ما بر اساس نيازهاي شما شکل مي‌گيرد، صلاحيت فني، مسئوليت پذيري، قابليت اطمينان و انعطاف پذيري، اولويت‌هاي قطعي خدمات ما هستند.

ارائه خدمات آموزشی :

موسسه مرزبان کیفیت دانش (QM Academy ) فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نموده و در طی سالهای گذشته بیش از 1000 سرفصل آموزشی عمومی و تخصصی را با متوسط 200000 نفر ساعت آموزش در سال به فراگیران  ارائه کرده است . همکاری با بیش از 2000 سازمان دولتی و خصوصی در صنایع و اصناف مختلف بیانگر گستردگی مشتریان این مجموعه است . در حال حاضر برگزاری دوره های آموزشی متنوع با اعتبارت ملی و بین المللی و با بهره گیری از اساتید مجرب و متخصص به روشهای مختلف مانند برگزاری در محل کلاسهای آکادمی ، برگزاری دوره های آموزشی در محل سازمانها طبق نیاز ایشان و برگزاری دوره های آموزشی غیر حضوری مانند دوره های آموزشی مکاتبه ای و الکترونیکی (E-Learning) در دست اقدام داشته و می کوشد تا حداکثر اثربخشی را در برگزاری دوره های آموزشی با کیفیت در فراگیران ایجاد نماید . در حال حاضر ارائه گواهینامه معتبر  QM Academy یکی از مزایای اصلی دوره های آموزشی این موسسه بوده که با ایجاد قابلیت ردیابی گواهینامه از طریق سایت اینترنتی موسسه بر اعتبار آن بیش ازپیش افزوده شده است .

اخذ مجوزها و اعتبارات ملی و بین المللی یکی از اعتبارت و ارزشهای این موسسه بوده است :

  • مجوز تایید صلاحیت مرکز آموزشی همکار سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران  ISIRI در سطح ملی و با رتبه اول
  • مجوز آموزش کارکنان دولت از مرکز آموزش مدیریت دولتی
  • مجوز آموزش امنیت اطلاعات از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (نما)
  • مجوز آموزش کارکنان وزارت نفت از شرکت ملی نفت ایران
  • مجوز آموزش کارکنان شهرداری از دفتر تشکیلات شهرداری تهران
  • نمایندگی  SAI Global انگلیس در برگزاری دوره های سرممیزی تحت اعتبارIRCA

321 درس کامل شده
200 پرونده کامل شده
1350 دانشجو
28 مدرس دوره

مشتریان موسسه QM